1 червня голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив про готовність обійняти посаду міністра культури України. Про це він сказав під час брифінгу одразу після засідання фракції «Слуга народу».
«Перед нами непрості виклики, але, сподіваюсь, що колеги з Ради, які мене добре розуміють, підтримають мене у цьому плані. У нас була дуже ефективна співпраця як з колишнім Міністром Володимиром Бородянським, так і нинішньою виконувачкою обов’язки — Світланою Фоменко. Фактично два останні місяці працювали щоденно.
Ткаченко вважає, що спочатку необхідно ухвалити ті закони, які будуть у першому читанні, та 3377 щодо підтримки культури та креативних індустрій — у другому, виділити кошти на підтримку індустрії та культури.
“Була розроблена й ухвалена стратегія Бородянського. Запущена робота агентств, які потрібно довести до тями, щоб вони могли нормально функціонувати, бо наразі декілька з цих агентств не працюють. Є багато питань стосовно проведення фінансування, фінансових паспортів. Тобто найголовніше зараз розібрати накопичені справи у зв’язку з ситуацією, яка склалася через те, що впродовж двох місяців не було міністра, і почати працювати. Важливо зберегти те, що було зроблено”, – сказав Ткаченко.
Він також нагадав, що закон про медіа знаходиться “на перезавантаженні” та йде на перше повторне читання, наразі відбувається розмова з індустріями.
“Щодо закону про дезінформацію, то на сьогодні набагато важливіше для індустрії ухвалити закон про медіа”, – уточнив Ткаченко.
Також він повідомив, що запропонував кандидатуру Микити Потураєва на посаду голови комітету гуманітарної та інформаційної політики.
Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів України. Так, замість посади міністра культури, молоді та спорту України, яку обіймав Володимир Бородянський, окремо з’явилися посада міністра спорту та посада міністра культури. Володимир Бородянський після поділу відомства на два відмовився очолити міністерство культури.
Олександр Ткаченко – український медіаменеджер, народний депутат Верховної Ради України IX скликання, голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.
У серпні 2020 року Наглядова рада холдингу 1+1 media прийняла заяву про звільнення Олександра Ткаченка з посади гендиректора і надала йому звання «почесний президент 1+1 media». Він також продав свої міноритарні частки у структурі власності каналу «1+1», компанії «1 + 1 продакшн» і вийшов з наглядової ради Одеської кіностудії.
Читайте також:
Нова редакція закону «Про медіа» майже готова – Ткаченко
«Укркінохроніка» заявляє про спроби рейдерського захоплення. Ткаченко відреагував
Законопроєкт «Про медіа» планують винести на затвердження ВР у середині червня – Ткаченко
НСЖУ закликала комітет Ткаченко призупинити розгляд закону «Про медіа»
Фото: пресслужба Олександра Ткаченка
Підписуйтесь на «Телекритику» у Telegram та Facebook!