До боїв залишилося лише три етапи сліпих прослуховувань. Як розповіли мені по секрету тренери, зараз із учасниками вже проводяться репетиції, вибір пісень і підготовку номерів до наступного туру. Давайте подивимося, як виглядають команди зіркових тренерів зараз.
Нагадаю, до старту боїв команда кожного тренера повинна складатися з 16 вокалістів.
Команда Монатика
У команді Монатика зараз 12 вокалістів, вільних місць – 4
Команда Монатика росте в арифметичній прогресії. Якщо інші тренери часто сумніваються, чи варто брати того чи того вокаліста, Монатик, особливо не роздумуючи, натискає кнопку. Друга причина такого швидкого наповнення команди Монатика полягає, очевидно, в його популярності. Оскільки практично кожен учасник зізнавався, що хотів би потрапити до нього в команду або ж дуже щасливий стати її частиною.
Першою в команду Монатика на четвертих сліпих прослуховуваннях потрапила Вікторія Уварова. Несподівано виявилося, що дівчина насправді – викладач з вокалу Наталії Могилевської і може похвалитися власною методикою занять з вокалу (Наталія, думаю, не дасть збрехати). На думку дівчини, вона сховалася у викладацькому справі й не реалізувалася як співачка. Тому вокалістка переконана, що «Голос країни» – чудовий шанс для її творчих амбіцій.
Другою в команду співака потрапила Анна Волобуєва. Дівчина виросла в неблагополучній сім’ї, на дозвіллі співає в церковному хорі, а також пише пісні. Її зухвалий вокал підкорив Потапа і Монатика, але Аня зупинила свій вибір на останньому.
Миколу Задерея можна пам’ятати ще з часів «Голосу. Діти», де хлопець пробував себе в далекому 2012 році. Тоді Микола потрапив у команду Олега Скрипки, дійшов до півфіналу і… облишив співати. Зоряна хвороба і лінь – ось все причини, через які голос Миколи так ніхто потім і не чув. Тому дорослий «Голос» – другий шанс для вокаліста. Микола розвернув два крісла (Тіни і Монатика), але вибрав усе ж поп-співака.
Закриває четвірку новоприбулих у команду Монатика Марина Круть. Дівчина закінчила музичну школу, навчилася грати на бандурі й у 18 років поїхала працювати в Китай. Український народний інструмент викликав захват у китайців. Після чого Марина створила гурт «Круть», з яким багато гастролює сьогодні. Голос дівчини та гра на бандурі підкорили Дана Балана, Потапа й Монатика.
Команда Дана Балана
У команді Дана зараз 9 вокалістів, вільних місць – 7
Команда другого нового тренера цього сезону набирається теж досить нерівномірно. Бувають тури, коли Дан геть відмовляється повертатися до вокалістів, а трапляється, навпаки – крісло світової зірки, раз у раз сіяє білим кольором.
Флірту з Тіною Кароль, здається, настав кінець. Обидва тренери сфокусувалися на виборі вокалістів і зовсім забули про особисте. На четвертому етапі команда Дана Балана поповнилася одним вокалістом – Артемом Ліскою.
Команда Тіни Кароль
У команді Тіни зараз 9 вокалістів, вільних місць – 7
Тіна Кароль (як і Потап) підходить до питання набору команди розсудливо, поповнюючи кожен ефір свою команду двома-трьома виконавцями. Першою з них на четвертому прослуховуванні стала Дарина Храмова. Дівчина, як і її доля, схожа на Тіну Кароль. Коли Даша зіставила ці два схожості, вирішила, що вона однозначно повинна потрапити на «Голос» і сподобатися Тіні. Що власне їй вдалося. Підтримати вокалістку прийшли її подруги з «ФанТіни».
Шайє, друга вокалістка, що потрапила до команди Тіни, з дитинства мріяла бути співачкою, проте батьки-чиновники з Нігерії завжди були проти цього. Єдиний спосіб здійснити мрію для Шайє – втекти в іншу країну на навчання. Обравши професію, яку їй нав’язали батьки (вчиться на гінеколога у Вінницькому університеті), дівчина з головою поринула в музику.
Команда Потапа
У команді Потапа зараз 9 вокалістів, вільних місць – 7
Голос «дівчини з помідорного міста», як назвала себе сама Карина Арсентьєва, буквально приголомшив усіх тренерів. У мережі її вже без перебільшень називають українською Вітні Г’юстон. Потапу навіть довелося конкурувати з Тіною, заблокувавши її, щоб отримати вокалістку.
Ще одним виконавцем, який приєднався до команди Потапа після четвертих прослуховувань, став Олександр Мельник. Саша – лікар-педіатр із міста Чернівці. Паралельно з основною роботою вокаліст співає у пабах свого міста, пише музику, пісні та продає їх іншим, більш відомим вокалістам. У Олександра до 25 років накопичилося понад сто власних пісень.
Нагадаю, п’ятий етап сліпих прослуховувань відбудеться вже цієї неділі, 17 лютого, на телеканалі «1+1» о 21:00.