Виробництвом відеоуроків для проєкту «Всеукраїнська школа онлайн», займається збірна команда медіаспеціалістів з-поміж фрілансерів, співробітників різних телеканалів і продакшен-студій. Про це повідомляють «Українські новини» із посиланням на генеральну директорку директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу президента Вероніку Селегу. Проєкт оплачують благодійники, які не бажають розкривати свою участь у ньому заради піару.
«Оператори, звукорежисери, режисери монтажу, адміністратори на майданчику, гримери, запрошені зірки та інші фахівці є штатними та позаштатними працівниками, а також «обличчями» каналів СТБ, «1+1», Новий канал, «Інтер», ICTV, «Україна», студії «Квартал 95», студії «Мамахохотала», студії Patriot та інших. Ними ж спільно надана частина виробничих потужностей для фільмування: камери, освітлювані та звукові прилади, комп’ютери для монтажу. Частина апаратури є приватною власністю фахівців-фрілансерів», – сказала Вероніка Селега.
«Всеукраїнська школа онлайн» – це ініційований президентом Володимиром Зеленським спільний проєкт Міністерства освіти й науки, Офісу президента та громадської організації «Освіторія». Остання надала безкоштовну локацію для фільмування – Новопечерську школу у Києві. «У нас є сім локацій, де одночасно йде запис уроків, а також працюють оператори та монтажери» – повідомила операційна директорка «Освіторії» Анна Сидорук.
Проєкт розрахований на період карантину, який поки введений до 24 квітня (всього 420 відеоуроків), але може бути продовжений. «Вже відзнято понад 200 роликів, і кожен день знімаються далі. Якщо карантин буде продовжено, команда готова до того, щоб на весь його період фільмувати й транслювати уроки», – зазначила Сидорук.
Проєкт не приносить доходу, він не монетизуються у YouТube і не заробляє на трансляціях або рекламі.
Фото: прес-служба Офісу президента
Підписуйтесь на «Телекритику» у Telegram та Facebook!