Телеканал для тимчасово окупованих територій «Дім» заявив про старт декількох нових програм. Про це повідомляє пресслужба каналу.
У програмі «5 питань на злобу дня» («5 вопросов на злобу дня» – ред.) експерти з різних сфер життя дають відповіді на злободенні й актуальні питання. «Телеканал «Дім» запустив цю програму ще під час карантину. В умовах обмежень (а для глядачів на непідконтрольній Києву території – це ще й постійний інформаційний вакуум) ми хотіли показати шляхи розв’язання різних проблем. Програму активно дивляться, коментують, надсилають запитання, і тому вирішили збільшити її тривалість і розвивати далі, щоб наш глядач завжди отримував відповіді на життєво важливі питання», – зазначили у пресслужбі. Хронометраж програми – 10 хвилин.
«Насправді» («На самом деле» – ред.) – це серія програм, які виходять щодня у будні, та кожна з них присвячена своїй темі: світ, Донбас, Росія, Крим, Україна. Що відбувається насправді, а не у штучно створеному російською пропагандою ілюзорному світі – про це розповідають компетентні гості. Для авторів програми головне – знайти цікавого співрозмовника, який зможе розкрити очі російськомовному глядачеві на суть, причини та можливі наслідки того, що відбувається. Кожен випуск програми триває 45 хвилин. Перший випуск програми вийшов 1 червня.
До студії програми «Офіційна розмова» («Официальный разговор» – ред.) приходять міністри, керівники різних відомств, народні депутати України, щоб викласти офіційну позицію з тих чи інших питань. Оскільки час спілкування обмежений 10 хвилинами, ведуча вибирає одну конкретну тему та говорить з гостем тільки про неї, щоб максимально її розкрити. Спектр тем для спілкування максимально широкий, але у більшості програм підіймаються питання, відповіді на які цікаво дізнатися жителям тимчасово окупованих територій.
«А як там вдома?» («А как там дома?» – ред.) – це загальна назва для щоденних п’ятихвилинних відеоблогів журналістів, які народилися на Донбасі (Олексій Мацука) і в Криму (Мілена Амеді). Автори блогів розповідають про різні проблеми, з якими стикаються їх земляки у їхніх рідних містах і регіонах, які знаходяться під окупацією. «Навряд чи про це розкажуть підконтрольні Росії ЗМІ, а проблеми варті того, щоб їх підіймати й говорити відверто, без ретуші та спекуляцій», – зазначили у пресслужбі.
Читайте також:
«Рускій міф»: як не дати паскудити голови
Нацрада переоформила ліцензію UATV для запуску нового телеканалу «Дім»
Донецький «Шахтар» запустив клубний телеканал
Фото: «Дом»
Подписывайтесь на «Телекритику» в Telegram и Facebook!