Центр демократії та верховенства права оголошує набір на Міжнародну літню школу медійного права – інтенсивний навчальний курс для юристів, присвячений питанням свободи слова та свободи інформації, захисту честі, гідності та ділової репутації, діяльності медіа, регулювання телерадіомовлення, регулювання інших питань діяльності мас-медіа. Про це йдеться в анонсі ЦЕДЕМ.
«Навчальний курс Літньої школи міститиме теми регулювання роботи друкованих ЗМІ та Інтернет-медіа, питання дифамації та звільнення від відповідальності, захисту особистого життя та персональних даних. Також будемо говорити про право на захист журналістських джерел, саморегулювання журналістів, роботу медіа під час виборів, доступ до інформації та інші питання», – повідомляється в анонсі.
Взяти участь у школі можуть юристи, робота яких пов’язана з питаннями свободи слова, свободи інформації чи медійного права.
Подати заявку можуть юристи, які працюють у ЗМІ чи консультують журналістів, юристи громадських організацій, органів влади, адвокати. Також приймаємо заявки від студентів старших курсів (починаючи з третього курсу) і випускників, зацікавлених у тематиці Літньої школи.
У рамках Літньої школи окрема увага буде приділена міжнародним і європейським стандартами у сфері медійного права, зокрема, Європейській конвенції про захист прав людини й основоположних свобод та практиці Європейського суду з прав людини. Заняття будуть проводити українські та закордонні експерти.
Учасників відбиратимуться на конкурсній основі. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету до 15 червня 2020 року (24:00).
Програма розрахована на інтенсивне навчання, після завершення якого учні отримають дипломи. Учасники мають відвідувати всі заняття і не зможуть суміщати навчання з роботою. У випадку відвідання менш як 80% занять, учасник буде відрахований.
Детальнішу інформацію про Літню школу шукайте за посиланням.
Нагадаємо, Літню школу Центр демократії та верховенства права проводить з 2005 року. З 2006 року Літня школа була розширена до формату міжнародної. Загалом понад 300 учасників з України, Білорусі, Молдови, Росії, країн Південного Кавказу та Середньої Азії пройшли навчання у 2006-2019 роках.
У випадку запитань, ви можете звернутися у Центр демократії та верховенства права за електронною поштою edu@medialaw.kiev.ua чи за телефоном +380(44) 3832044.
Читайте також:
Рада з держпідтримки кінематографії затвердила дати приймання заявок на 14 конкурс Держкіно
Открыт прием работ на Национальный конкурс журналистских расследований
Фото: unsplash
Підписуйтесь на «Телекритику» у Telegram та Facebook!