Прямий канал на своєму сайті повідомляє, що 3 березня 2020 року одержав рішення Печерського районного суду м.Києва, згідно з яким канал зобов’язаний до 18 березня надати слідчим ДБР тимчасовий доступ до речей і документів (з можливістю їх вилучення).
Таке рішення суду телеканал вважає незаконним і необґрунтованим. Також на каналі зазначають, що розгляд клопотання ДБР у суді відбувалося без участі представників каналу.
«До того ж, більшість документів, які хочуть отримати слідчі, знаходяться у державних реєстрах, доступ до яких і так є у ДБР. Зокрема, мова йде про Статут телеканалу, свідоцтва і патенти об’єктів інтелектуальної власності, реєстр рухомого і нерухомого майна, а також всю поквартальну фінансову звітність», – повідомляється на сайті «Прямого».
Телеканал розглядає дії ДБР і Печерського суду «як спосіб тиску і спроби заблокувати діяльність незалежного засобу масової інформації» і повідомляє, що буде оскаржувати це рішення у судовому порядку.
Також на каналі наголосили, що готові надати слідчим тимчасовий доступ до речей і документів з можливістю їх вилучення.
Нагадаємо, 7 листопада ДБР провело обшуки у власника телеканалу Володимира Макеєнка.
Телеканал «Прямий» розпочав мовлення 24 серпня 2017-го, замінивши собою телеканал «Тоніс», який у 2011-2017-му пов’язували з Олександром Януковичем. Ексрегіонал Володимир Макеєнко з’явився у структурі власності телеканалу у березні 2017-го, ставши власником 9,5% «Тонісу», а вже у липні 2017-го йому безпосередньо належали 100% телеканалу. Його реальним власником «Українська правда» називає Ігоря Кононенка – першого заступника голови фракції БПП, однокурсника і бізнес-партнера експрезидента.
Фото: Прямий канал
Підписуйтесь на «Телекритику» у Telegram та Facebook!