Нью-йоркська студія намагалася уникнути банкрутства з осені 2017 року, коли Гарві Вайнштейна багато хто звинуватив у сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях. Тоді керівники компанії спробували продати підприємство, щоб таким чином його врятувати.
Однією з причин зриву переговорів став судовий позов генерального прокурора штату Нью-Йорк до Weinstein Co. Компанію звинуватили в недостатньому захисті її підлеглих від насильства з боку Гарві Вайнштейна. Weinstein Co готові були купити інвестори за 300 мільйонів доларів і прийняти на себе зобов’язання за її боргами, що сягають 225 мільйонів. Умови невдалої угоди передбачали повне оновлення ради директорів компанії, більшість в якій мали посісти жінки.
Рада директорів, що складається з трьох осіб, повідомила, що рішення про банкрутство стало єдиним варіантом після зриву продажу компанії.
«Хоча ми визнаємо, що це вкрай невдалий результат для наших працівників, кредиторів і жертв [домагань], у ради немає вибору, – йдеться в заяві ради директорів Weinstein Co. – У найближчі дні компанія підготує заяву про банкрутство».
Гарві Вайнштейна звинуватили в домаганнях понад 80 жінок, у тому чилі актриси Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу і Сальма Хаєк. Після цього продюсер вийшов із керівництва Weinstein Co. Вайнштейн відкинув усі звинувачення в сексі без згоди жінок, проте визнав, що його поведінка принесла «багато болю».
Картини, створені за участю Гарві Вайнштейна, близько 300 разів висувалися на премію «Оскар». Нагорода в категорії «Найкращий фільм» дісталася п’яти кінострічкам: «Англійський пацієнт» (1996), «Закоханий Шекспір» (1998), «Чикаго» (2002), «Король говорить!» (2010) і «Артист» (2014 року). Крім того, компанія Weinstein Co брала участь у зйомці таких культових стрічок, як «Кримінальне чтиво» (1994) і «Убити Білла» (2003-2004).
Фото: Flickr.com