Міжнародна виставка електроніки CES 2020 традиційно пройде у Лас-Вегасі з 7 по 10 січня 2020 року. Але вже сьогодні ми знаємо, які хардверні новинки там будуть представлені, які технології – протестовані і які тренди – озвучені.
Samsung
Впевнені, що стенд Samsung збере величезну кількість відвідувачів, оскільки хардверний гігант зумів отримати найбільшу кількість нагород CES 2020 Innovation Awards – 46.
Відповідно до прогнозів галузевих ЗМІ, у Лас-Вегасі компанія презентує AI Upscaling – технологію, здатну підвищити якість вихідного зображення до рівня 8K. При чому вихідні матеріали можуть транслюватися звідки завгодно: зі стрімінгового сервісу, ігрової консолі, приставки з інтерфейсом HDMI і навіть зі смартфона. Ця технологія працює на базі штучного інтелекту і завдяки чіпу Quantum Processor 8K, яким будуть оснащені ТБ-панелі.
Також на виставці споживчої електроніки буде представлена наступна модель телефону Samsung Galaxy Fold – Galaxy Fold 2. Крім гнучкого дисплея новинка отримає зовнішній дисплей, на який буде виводитися така інформація, як час, дата, повідомлення про меседж і т.п.
LG
Прототип складного телевізора з гнучким дисплеєм може бути презентований на CES 2020 року, вважають журналісти видання LetsGoDigital, які знайшли і оприлюднили патентну документацію LG Electronics на цей пристрій. За задумом, дисплей зі співвідношенням сторін 21: 9 буде згинатися у п’яти місцях, що посилить зоровий ефект. Бічні частини пристрою посилені жорсткими елементами, які виконують функції – підставок і акустичних модулів.
Також виробник може подати ще кілька гнучких моделей, впевнені у LetsGoDigital. Кілька місяців тому LG уже запатентував новий дизайн ТБ-панелей із загнутими краями. Подібне рішення, але у смартфона, минулого року продемонстрував бренд OPPO, представивши модель Find X.
Sony
Найімовірніше, японський виробник привезе до Лас-Вегаса кілька нових телевізорів 950, 850, Z- і A-серій, а також звукові панелі наступного покоління, оснащені технологією Dolby Atmos. А також Sony презентує PlayStation 5, на борту якої – гібридний 8-ядерний 16-потоковий x86-64 процесор AMD Ryzen третього покоління, чіп сімейства Radeon Navi з архітектурою RDNA другого покоління і підтримкою трасування променів, можливість підтримки дозволу 8K.
MSI
MSI порадує портативним Optix MAG161 – додатковим дисплеєм, який може застосовуватися у складі ігрових систем. Розмір пристрою точно не відомий, але знаємо, що частота оновлення досягає 240 Гц, є інтерфейс HDMI і роз’єм USB Type-C.
AMD
Завсідники китайського форуму ChipHell опублікували інсайдерську інформацію про те, що на CES 2020 у Лас-Вегасі компанія AMD презентує графічну архітектуру RDNA2. Архітектура другого покоління здатна забезпечити підтримку трасування променів на апаратному рівні і швидкість передачі даних 4 ГБ/с.
Nvidia
І хоча керівництво компанії цю інформацію не підтверджує, профільні ЗМІ наполягають, що на виставці буде анонсована нова відеокарта моделі GeForce RTX 2080 Ti Super. Ходять чутки, що вона нібито буде оснащена 4608 ядрами CUDA, 576 тензорними ядрами і 72 ядрами RT, 288 модулів (TMU) і 96 блоками растеризації (ROP). При цьому частота пам’яті складе 16 ГГц.
Intel
У жовтні 2019 року розробники оновили утиліту Intel XTU, реалізовану у процесорах сімейства Comet Lake. Галузеві ЗМІ вважають, що таким чином Intel ніби натякає нам на можливість презентації процесорів Comet Lake-S в ході CES. Однак, якщо AMD представить у Вегасі свої нові процесори AMD Ryzen 4000-й серії, це може штовхнути Intel на більш раннє анонсування власної лінійки.
5G
Ця технологія найповіше буде протестована у рамках проекту CES Smart Cities, який представляє собою екосистему, що об’єднує рішення і технології для розвитку концепції «розумних міст», інтернет речей, штучний інтелект, смарт-мобілі, рішення у сфері енергетики, комунальних послуг, охорони здоров’я і громадської безпеки. А кому цікава теорія, ті зможуть послухати виступ Бена Арнольда з NPD Group, у якому він розповість про вплив 5G на споживчі технології, ігри, розваги та мобільну індустрію.
Фото: Samsung, Nvidia, MSI, AND, Intel, Sony, LG, скріншот YouTube
Підписуйтесь на «Телекритику» у Telegram та Facebook!