Попередній сезон викликав великий резонанс серед представників ЗМІ та громадськості, а також – позитивні зміни в містах України. Так, у проінспектованому в першому сезоні Бердянську міська влада відремонтувала школу, в Хусті – пологовий будинок, у Полтаві – аварійний житловий будинок, а в безлічі інших міст покращилися санітарні умови на підприємствах і в магазинах.
Незважаючи на те що Володимир Остапчук із дружиною є резидентами Канади, вони однаково живуть в Україні, тому що вірять, що в українців і самої України є майбутнє. Для цього достатньо просто відповідально ставитися до своєї роботи і вести себе як добропорядна людина. Також Володимир припустив, що якби він народився десь у США і в інший час, то йому ідеально б підійшла робота «правильного» поліцейського.
Може виникнути запитання: «Чому саме Володимир Остапчук став новим інспектором?» Усе просто.
«Ми вважаємо, що Володимир Остапчук – приклад українця майбутнього, який живе згідно з європейськими цінностями. Він вірить у нашу країну і хоче її відбудовувати разом з іншими українцями. У Володимира загострене почуття справедливості, та водночас він розуміє, що людям потрібно давати шанс», – каже головний продюсер розважальних програм Ольга Слісаренко.
У програмі телеведучий проінспектує українські міста і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних – медицина, освіта, безпека, їжа та еліта, – ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль у якій відіграють відкритість і доброзичливість населення в містах.
Зі слів самого Володимира, Україна – дуже перспективна країна, де живуть діяльні, креативні і талановиті люди. «Я впевнений в її щасливому майбутньому, тому, будучи резидентом Канади, я живу тут. Проте українці заслуговують жити за європейськими стандартами якості вже зараз. За допомогою нашого проекту ми будемо підвищувати ці стандарти і мотивувати людей ставати кращими», – розповів «Телекритиці» ведучий.
Метою проекту «Інспектор. Міста» є поліпшення життя населення і підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садах та інших громадських закладах країни. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулюватиме працівників медицини, освіти, громадського харчування, транспорту та інших сфер до відповідального ставлення до своїх обов’язків і підвищення якості послуг, що надаються простим українцям.
Першим містом, у якому побував інспектор, став Ужгород. Як справи в Ужгороді та які місця отримали таблички «Гордість міста» і «Ганьба міста» можна буде дізнатися 23 січня о 20:00 на телеканалі «1+1».