У період старту бренду в Україні Власов створив і очолював протягом двох років відділ моди журналу Vogue UA, а останнім часом працював креативним директором українського фешн-ритейлера Asthik Group. Про це повідомляє «Медіа Група Україна», куди входить журнал.
Карина Добротвірська, президент і редакційний директор Brand Development Condé Nast International: «Український Vogue – один із найбільш інноваційних, цікавих і креативних проектів у міжнародній родині Vogue. Тут зібрана команда професіоналів, які вирізняються власним баченням і пристрасним ставленням до справи. Філіп Власов від самого початку був частиною цієї команди, допомагав українському Vogue знайти свій неповторний голос. У нього величезний досвід роботи з різними медіабрендів – від GQ до Tatler, від Elle до Vogue. Він поєднує в собі блискучі менеджерські та творчі здібності, що велика рідкість. Філіп зможе не тільки підтримувати високу репутацію українського Vogue, а й вивести його на новий рівень».
Олена Чернова, видавець Vogue UA: «Я рада, що Філіп повертається у Vogue UA у новому статусі головного редактора. Його професіоналізм і досвід дуже допомогли нам на старті проекту, і я впевнена, що він разом із нашою командою зможе реалізувати багато нових яскравих проектів і творчих ідей. Філіп розпочне роботу в січні 2019 року після виконання всіх необхідних юридичних формальностей».
Філіп Власов, головний редактор Vogue UA: «Велика честь – повернутися у проект у новій ролі та продовжити працювати з командою, дійсно надздібних людей, які з такою витонченістю ламають модні стереотипи і домагаються, здавалося б, неможливого. Український Vogue з першого номера не перестає дивувати як своїх читачів, так і найдосвідченіших професіоналів глобальної модної індустрії. В умовах мінливого світу це ми й продовжимо: надаватимемо нового змісту друкованій версії журналу, експериментуватимемо з цифровими технологіями, а головне – завжди надихатимемо свою аудиторію».
У міжнародних версіях Vogue зараз тренд призначати чоловіків на посаду шеф-редактора: Едвард Еннінфул очолює британську версію видання, Емануель Франті – італійську, Мануель Арно – головний редактор Vogue Arabia.
Нагадаємо, 9 листопада Ольга Сушко після скандалу з плагіатом авторських колонок редактора залишила свою посаду. Тимчасово її обов’язки виконувала видавець Vogue UA Олена Чернова. Скандал розпочався 28 жовтня після публікації на каналі «Киёв Фэшн Лавэз» посту про факт плагіату слова редактора. Ольга Сушко повністю скопіювала лист головного редактора Harper’s Bazaar Russia 12-річної давності, після чого «Киёв Фэшн Лавэз» виявив ще 10 таких фактів. Сушко у відповідь повідомила, що її авторські колонки вела помічниця, оскільки вона не вважала їхній формат потрібним і важливим для видання.
Фото: «Медіа Група Україна»