Сьогодні Джеймс представила стартап, який підтримала приватна компанія Carlyle Group, і продає чіпи для опрацювання розрахунків на серверах. Intel, на частку якої припадає 98% мікропроцесорних чіпів, домінує на цьому ринку. Група, що продає аналогічні чіпи, минулого року отримала близько $19 млрд доходу і майже половину прибутку Intel.
Рене Джеймс наголосила, що поважає колишнього роботодавця, і сказала, що її нова компанія Ampere розробляє чіпи для нових спеціалізованих робочих місць у хмарних сервісах.
Джеймс заявила: «Я вважаю, що вони (Intel, – ред.) найкращі у світі в тому, що вони роблять, я просто не думаю, що вони виробляють продукцію майбутнього».
Вона також сказала, що чіпи Ampere кращі за конкурентні продукти за ціною, швидкістю з’єднання, вилученням даних із пам’яті та іншими функціями.
Представник Intel відмовився коментувати висловлювання колишньої працівниці.
53-річна Джеймс, яка отримала ступінь бакалавра в університеті штату Орегон і працювала у сфері маркетингу в Intel, допомагала просувати сервер, заохочуючи розробку програмного забезпечення, необхідного для процвітання компанії на ринку.