В Instagram починають кампанію із захисту своїх користувачів від образ. А жертвам буллінгу хочуть дати можливість постояти за себе. Нова функція має працювати в обох напрямках. Вона буде повідомляти людям до публікації коментаря про те, що він може бути сприйнятий як образливий. Це дозволить користувачам відмінити коментар і не дати іншому підписнику отримати повідомлення про його «шкідливість». За ранніми тестами функції з’ясувалось, що вона спонукає деяких людей відміняти свої коментарі і ділитися чимось менш «шкідливим», коли у них є можливість поміркувати. Про це йдеться у блозі Instagram.
Протягом багатьох років компанія використовувала штучний інтелект, щоб виявляти образи та інші види шкідливого контенту в коментарях, фотографіях та відео. Зі збільшенням спільноти збільшуються й інвестиції у технології. Це особливо важливо, коли мова йде про підлітків, адже вони рідше повідомляють про знущання в інтернеті, хоча потерпають від них більше за інших.
«Наша місія – пов’язувати вас з людьми і речами, які ви любите, що працює, лише коли люди почуваються комфортно, виражаючись в Instagram. Ми знаємо, що буллінг – це проблема, з якою зіштовхується багато хто, особливо молодь. Ми прагнемо лідирувати у боротьбі з буллінгом в інтернеті і переосмислюємо весь досвід Instagram, щоб виконати цей обов’язок», – повідомляють у компанії.
За словами авторів, вони хотіли створити інструмент, який дозволив би користувачам контролювати свій Instagram, не повідомляючи комусь, хто може націлюватись на них. Скоро у соцмережі обіцяють запустити нову функцію захисту облікового запису від небажаних взаємодій під назвою «Обмежити». Після того як користувач обмежує когось, коментарі до його постів від цієї людини видно тільки їй. Буде можливість зробити так, щоб коментарі «обмеженого» користувача бачили інші, якщо їх схвалити. Люди з обмеженими правами не зможуть бачити, коли ви активні в Instagram і коли ви прочитали їхні прямі повідомлення.
Нагадаємо, у червні з’явилась інформація, що YouTube тестує в Індії можливість приховувати коментарі під відео у додатку соцмережі на Android. Звичайно коментарі відкриваються під час скроллингу сторінки. Таким чином, зайшовши на сторінку, користувач зможе обрати, чи хоче він читати думки інших користувачів про ролик. Нижче будуть відображатися рекомендовані відео.
Фото: pixabay