Про Павелка заговорили лише наприкінці літа. Так, петиція ГО «Ініціативи майбутнього» з вимогою розслідувати можливу крадіжку державних коштів президентом ФФУ набрала потрібну кількість голосів. Однак за справу Павелка в Адміністрації президента братися ніхто не поспішав. Спочатку через те, що петицію нібито надсилали фанатам футбольного клубу «Динамо», змушуючи підписувати її примусово, а незабаром АП заявила, що насправді петиція порушує закон «Про звернення громадян» і тим самим посягає на честь і гідність Андрія Павелка.
Такі припущення виникають тому, що ні коментарів, ні великої кількості переглядів такий, на перший погляд, резонансний матеріал не набрав. Хоча, треба зазначити, незважаючи на те що цей блог Манько веде з 2013 року, практично будь-який пост збирав у ньому не більше 10 коментарів і до 200 переглядів.
Після того як Володимир Манько заявив про вихід із гри з АП, журналіст уже добу не виявляє активності в соціальних мережах, що викликало певні хвилювання в медіаколах. Адже до цього він писав пости в Facebook практично щодня, а іноді й по кілька разів на добу.
Де зараз Володимир Манько? Відповіді на це запитання в українських журналістів поки що немає. Нагадаємо, до ситуації з Адміністрацією президента Володимир Манько позиціонував себе як політичний експерт і журналіст. Його не раз запрошували на ефіри на телеканал «112 Україна», Манько також вів свій блог на «Українській правді», де критикував неоліберальну політику влади, співпрацю з МВФ і створення ДБР – органу, що по суті повторює ФСБ Росії.