У профайлі Роднянського автори називають його і українським, і російським продюсером. Хоча в заголовку засновника «Плюсів» описують як «одного з топових російських кінопродюсерів», при цьому поставивши на його фото прапорець України. Серед досягнень продюсера видання згадує вихід бойовика «Сталінград», називаючи його «одним із найпопулярніших фільмів Росії»; фільми Андрія Звягінцева «Левіафан» і «Лаврентій». Також згадують фільм «Тіснота» режисера Кантемира Балагова.
Також Variety зазначає, що Роднянський підтримував і голлівудські фільми, наприклад, Cloud Atlas. Повідомляється, що кінопродюсер нещодавно запустив компанію AR Content для пошуку фільмів і сценаріїв, які «добре транслюються для глобальної аудиторії». Видання виділяє фільм «Допит президента» («Розбір бесід із президентом») про допит Саддама Хусейна. В основі фільму лежить однойменна книга слідчого ЦРУ Джона Ніксона, який став першою людиною, яка детально допитувала Саддама Хусейна після арешту.
Чернишенко потрапив до Variety500 вперше (минулого року в ньому фігурував Олексій Міллер), Ернст – удруге. Першого видання описує більш прихильно. У профілі Дмитра Чернишенка зазначено, що очолюваний ним «Газпром-медіа» в липні 2018 року запустив новий футбольний телеканал «Матч Прем’єр». Також відзначається внесок Чернишенка в створення кіно- і телеконтенту – під його керівництвом працює «Кіностудія КИТ» (входить у холдинг «Газпром-медіа»). Крім того, в 2017 році він підписав договір із Lionsgate і Summit Entertainment на прокат фільмів цих студій у Росії. Видання згадує Чернишенка і в зв’язку із зимовою Олімпіадою в Сочі і Чемпіонатом світу з футболу.
Щодо Костянтина Ернста видання не особливо добирає слова, відверто називаючи його, «хлопчиком на побігеньках у Кремля» (the Kremlin’s go-to-guy) для таких «демонстраційних подій», як зимові Олімпійські ігри в Сочі в 2014 році і Чемпіонат світу з футболу 2018-го. Видання додає, що на церемонії відкриття останнього був президент Володимир Путін, а біля нього стояв Ернст. «Було б неправильно зображати голову контрольованого державою “Первого канала” грубим пропагандистом. Швидше, він вважається кваліфікованим медіаменеджером, який зміг модернізувати російське телебачення. Проте, він прихильник Путіна і дотримується кремлівської лінії», – не соромиться у висловлюваннях Variety. Видання відзначає серед досягнень Ернста історичний серіал про Льва Троцького, в якому останній, на думку видання, зображений «революціонером з характером рок-н-рольної зірки».
Провокаційний опис російського телеменеджера доповнює неоднозначне фото Ернста.
До списку Variety500 також увійшли медіамагнат Руперт Мердок, голова The Walt Disney Роберт Айге, президент 21st Century Fox Пітер Райс, генеральний директор Amazon Джефф Безос, шоуранер «Гри престолів» Девід Беніофф й інші.
Список Variety500 виходить другий рік поспіль. Туди потрапляють персони з усього світу, які «формують обриси глобальної індустрії розваг». Серед них – артисти, бізнесмени, продюсери, топ-менеджери медіакомпаній. Редакція Variety складає список на основі власних досліджень і даних.
Вас теж дивує обізнаність Variety в нюансах російського телебізнесу? Невже описати Костянтина Ернста було доручено російським авторам?
А наостанок – щиро вітаю чи то російського, чи то українського кінопродюсера Роднянського зі «світовою медіавпливовістю».