Розв’язкою 20-місячної боротьби з урядом Дональда Трампа, який активно перешкоджав угоді, посилаючись на антитрастове законодавство, став успіх найбільшої в світі телекомунікаційної компанії AT&T (American Telephone and Telegraph Company), яка все ж отримала на цю угоду дозвіл від суду США.
Дональд Трамп стверджував, що об’єднані AT&T і Time Warner будуть «дуже великою концентрацією влади в руках занадто малого кола людей». Однак критики почали звинувачувати самого Трампа, заявляючи, що президент виступив проти угоди через CNN (компанія Time Warner), яка різко критикує його політичну діяльність. Адміністрація Трампа заперечує такі звинувачення.
Як заявив суддя Ричард Леон, заперечення уряду «спираються на неправильні поняття».
«Сподіваюся, що в уряду вистачить мудрості та мужності не перешкоджати цій угоді», – сказав суддя.
Як повідомляє The Guardian, у травні цього року з’ясувалося, що AT&T заплатив Майклу Коену, особистому адвокатові Трампа, $600 тис. за консультаційні послуги. Пізніше головний виконавчий директор AT&T Рендалл Стівенсон сказав, що наймання Коена було «найбільшою помилкою».
Аналітики вже зараз говорять про те, що злиття компаній призведе до створення телекомунікаційного і медіагіганта, що поєднуватиме в собі бізнес мобільного, кабельного і супутникового телебачення від AT&T з портфелем засобів масової інформації від Time Warner, яка сьогодні володіє CNN, HBO і кінокомпанією Warner Brothers.
Тепер телекомунікаційній компанії AT&T буде набагато легше конкурувати з такими компаніями, як Netflix, Apple і Amazon, оскільки останні витрачають мільярди доларів на підтримку своїх позицій у медіа.