Так, Шеннон розповів, що соцмережами сам не користується. Більш того, нікому не радить там навіть реєструватися. Хоча і зазначив, що «cоціалки» можуть бути одним зі способів пізнання навколишнього світу.
«Чесно кажучи, я ніколи б нікому не радив реєструватися в соціальних мережах, – розповів актор, який знявся в оскароносній стрічці “Форма води”. – Я сам ними не користуюся. Але, напевно, соціальні мережі – це теж своєрідний спосіб пізнання світу».
Водночас Майкл робить акцент на тому, що в сучасному світі знання не прирівнюються до істини, а тому можна з легкістю бути обдуреним.
«Припустімо, ви регулярно читаєте в газеті, що яйця шкідливі, а за два роки в тій же газеті буде заголовок “Яйця – це найкраще, що ви можете з’їсти”, а ще за рік “Ну, яйця не такі вже й хороші”. Так що зрештою, їсти мені яйця чи ні? І так з усім, – наводить приклад актор. – Складно сказати: “Я знаю, що правдиве. Я знаю правду”. Неважливо, наскільки ти розумний. Але мені однаково здається, що, врешті-решт, за істину варто боротися, інакше ми опинимося в повній темряві».
Дві дочки Майка, яким 4 і 9 років, зі слів Шеннона, ще не дісталися соціальних мереж, однак люблять пограти на мобільному гаджеті.
«Вони ними поки не користуються. Зрештою, їм тільки дев’ять і чотири. Тож у них дуже здорове ставлення до інтернету, – ділиться Майк. – Я дозволяю їм трохи пограти на моєму айпаді. Моя молодша дочка це особливо любить. У мене завантажено застосунок від нью-йоркського музею MoMA, де можна малювати картини і розфарбовувати їх, і це все, що вона робить. А інша дочка любить карткові ігри на айпаді. Я не проти».
Більш того, зі слів Шеннона, забороняти дітям він нічого не хоче.
«Але мені здається, що головне – не створювати паніки, інакше це тільки більше їх зацікавить. Залізобетонний спосіб, щоб ваші діти зробили щось, що ви не хочете, – це заборонити їм щось робити», – поділився Майк тактикою виховання дочок.
Фільм «451 градус за Фаренгейтом» режисера Раміна Бахрані є екранізацією антиутопії Рея Бредбері про тоталітарну державу, де заради щастя, спокою і рівності людей спалюються всі книжки. Один із пожежників Гай Монтег переглядає своє ставлення до роботи і намагається вирватися з жорстокої системи, якій сам служив.
«451 градус за Фаренгейтом» уже доступний в мережі з перекладом.