Після весілля Гаррі та Меган житимуть у невеликому котеджі з двома спальнями (звичайно ж, на території Кенсингтонського палацу). Котедж Ноттінгем один із найменших у королівському маєтку в центрі Лондона. У цьому ж маєтку зараз живуть принц Вільям із дружиною Кейт та дітьми.
Однак зрозуміло, що не всім британцям пощастило народитися в королівських сім’ях. Експерти кажуть, що все більше молодих громадян змушені покладатися на своїх батьків і жити на їхньому утриманні.
Сьогоднішні молоді люди, мілленіали, вдвічі частіше обзаводяться власним житлом тільки у віці 30 років, тоді як їхні попередники бебі-бумери купували його раніше, каже британський аналітик Ліндсей Джодж.
«Багато в чому це пов’язано зі збільшенням цін на житло і низьким зростанням прибутків», – заявляє експерт.
Нагадаємо, бебі-бумерами називають людей, які народилися до середини 1960-х років, а мілленіалами – тих, хто народився між 1981 і 2000 роками. За останні 20 років домоволодіння в Великій британії різко впало серед молодих людей, адже зростання заробітної плати в країні не спостерігалося з часів фінансової кризи, пише CSmonitor.
Сьогодні молоді жителі Британії витрачають значну частину доходів на оренду житла, тому накопичити кошти на власний будинок або квартиру у них просто немає можливості. Ще однією проблемою є зростання вартості житла.
Пожертви королівського подружжя стануть важливою підмогою в боротьбі з безхатністю. Гаррі і Меган Маркл обрали сім організацій, які отримають офіційні пожертви на честь королівського весілля.
«Я думаю, що це дуже розумні дії, коли Гаррі і Маркл роблять пожертви, не кажучи про них безпосередньо, адже їм не дозволяють бути занадто “політизованими”», – сказав Мерфі Джеймс з Windsor Homeless Project.
Нагадаємо, минулого року парламент Великої Британії ухвалив закон про скорочення безхатності, який був покликаний підвищити зобов’язання місцевих рад щодо безхатніх. Уряд також поставив завдання побудувати 300 тис. нових будинків до середини 2020-х років.