13 квітня новий власник одного з найвпливовіших видань Лос-Анджелеса вперше зустрівся зпрацівниками редакції. Зі слів журналістів, зустріч «завершилася оваціями». Хоча на початку свого виступу Сун-Шьон повідомив не найприємнішу для працівників новинау – з розкішного будинку в центрі міста редакція переїде в передмістя Ель-Сегундо.
Патрік Сун-Шьон розповів команді про свої плани, в які входить збільшення обсягу виробництва відеоматеріалів і подкастів. І слід зазначити, що це дуже вигідний напрямок, адже, за оцінкою експертів, саме відеоконтент задавати тон у медіасфері майбутнього.
Також працівники були приємно здивовані тим, що Сун-Шьон пообіцяв зберегти редакційну незалежність.
«Я бачу газету (як з точки зору пересічного журналіста редакції, так і з точки зору редактора) як абсолютно незалежне видання, чесне, правдиве і справедливе, – сказав Патрік Сун-Шьон. – Ну і, звичайно, газета має надихати, переживати і піклуватися (про читачів. – Ред.)»
Журналісти, які страждали від тиску попередніх власників, розповіли виданню NYT, що відчувають у зв’язку з цією заявою нового голови компанії «обережний оптимізм». І сподіваються, що Патрік Сун-Шьон зробить з виданням LA Times те саме, що Джефф Безос зробив із Washington Post.
Патрік Сун-Шьон, статки якого сьогодні оцінюються в $7,6 мільярда, володіє біотехнологічною компанією, а сам є професором хірургії. Він народився в Південній Африці в сім’ї китайських іммігрантів і на сьогоднішні володіє кількома стартапами, пов’язаними з охороною здоров’я.
Нагадаємо, минулого четверга керівництво компанії Tronc, яка до лютого 2018 року володіла газетою LA Times, звільнило Льюїса Дворкіна з посади голови Tribune Interactive (digital-підрозділ компанії). До цього Дворкін був головним редактором LA Times протягом кількох місяців. Причину звільнення журналіста компанія не уточнює.