З 4 по 9 квітня куратори практикуму прочитають лекції для своїх студентів, запрошуючи долучитися до них усіх бажаючих. Лекції проведуть куратор і засновник музичного агентства «Вухо» Саша Андрусик, хореограф і перформер Віктор Рубан, кінорежисер Катя Горностай, куратор арт-проектів Льоля Гольдштейн. Як бачимо, серед цих людей немає нікого, хто має пряме відношення до поезії. Що ж, тим ширше поле для маневру, тим більшим інструментарієм можуть скористатися учасники для генерування несподіваного продукту від поєднання художніх практик.
Сьогодні о 6 вечора Гольдштейн проведе презентацію колекції рюкзаків, спеціально розроблену для фестивалю цього року за результатами попереднього.
У п’ятницю 6 квітня о 21:00 – кооператив «Техно-поезія» – поетично-речитативне, що переростає в танцювально-афективне дійство з елементами антисексистського квір-хіп-хопу. Це означає, що Роман Сергійович Осмінкін з кооперативом «Техно-поезія» обговорять найрізноманітніші теми: від бітників до вібрації звуків у шлунку.
У суботу фестиваль почне виробляти фокуси і витягне з рукава український поетичний андеграунд. Андрій Лісовий прочитає нові вірші та широко відомі у вузьких колах старі вірші на персональному вечорі о 16:00. Організатор фестивалю Діма Казаков називає Андрія Лісового автором, поетичну лінію якого ніяк не сприйняли україномовні поети нинішнього покоління.
У неділю в стінах фестивального приміщення «Плівка» можна буде відшукати Сашу Андрусик, яка продемонструвала в соцмережах запасний томик «Об’єктивність канону» ЛуГоСаду, щоб умовити вас обміняти його на всі ваші заощадження.
Зовсім не тому, що об’єднання ЛуГоСад вивчають на уроках української літератури в старших класах, і навіть не через любов до андеграунду 80-90-х, а головним чином тому, що канонічно важливі для історії події все ще можна помацати і навіть взяти їхній автограф. Іван Лучук із ЛуГоСаду проведе о 15:00 авторську зустріч, розповість нам все про угруповання і прочитає тексти. А потім ми будемо писати про це в мемуарах, а хтось продасть книжку з автографом Лу років за 50, а на виручені гроші відкриє галерею в Которі та поїде жити у Французьку Полінезію або на Фіджі.
Того ж дня, в неділю, виступить пісенний проект Well Trained Songs, в основі якого лежать тексти, написані нейромережею. Композитори і виконавці Олексій Шмурак, Олег Шпудейка і Judy Leuven тренували штучну систему нейронів на старих улюблених англомовних піснях і на словах хітів, які потрапили в топ-чарти 2017 року. Автори стверджують, що мережа досягла стану людських інтонацій і незаперечної лірики, а вони самі переосмислили тексти і створили у відповідь добірку з різних музичних органік.
Після 9 квітня кожного дня триватимуть вечірки: рейв у бібліотеці, експериментальна електроніка, videopoetry night, синтез лекцій і паті. Дещо за гроші, та в основному – безкоштовно. Програму фестивалю можна подивитися
ТУТ.