«Хата на тата»: негайно поверніть жінку на кухню
Успіх українського шоу «Хата на тата» передусім полягав у реаліті-зйомках. Так, у багатьох випусках наші тата часто відмовлялися виконувати будь-яку роботу по дому, тим самим порушуючи умови програми. Замість цього випивали, займалися своїми справами і перекладали домашні обов’язки на дітей. Така поведінка героїв, ясна річ, неодноразово закінчувалася бійками і сварками.
До речі, деякі програми, в яких сім’ї розмовляли російською, повністю закупили для російського телебачення. З іноземними татами ситуація виявилася значно складнішою. За кордоном версія шоу «Хата на тата» із суворого реаліті перетворилася на освітню сімейну передачу. Наприклад, литовські тата вчилися готувати за допомогою смартфонів, польські намагалися зрозуміти потреби дітей і бути уважнішими. І практично всіх європейських пап дратувало миття, прання і прасування.
У результаті, мету оригінального проекту «Хата на тата» під час адаптацій довелося змінити. У країнах Європи цим шоу звертали увагу на проблему патріархату в суспільстві і питання розподілу домашніх обов’язків. В Україні ж «Хата на тата» – безперервна боротьба людей з бідних верств населення за грошовий приз.
«Розсміши коміка»: як виголити лисину в стилі Євгена Кошового
«Ревізор»: Фреймут vs Летуча. Знайдіть три відмінності
Та й ведучій Олені Летучій (прототип Ольги Фреймут у Росії) пальця в рот не клади. Вона то сама кидалася в бійку з власниками закладів, то закликала шеф-кухаря зізнаватися перед відвідувачами у бруді на кухні, немитих виделках і тарганах.