Якщо бути точнішим, то середній показник перегляду відео в 2018 році сягне відмітки в 67 хвилин на день, що на 20% перевищить показники минулого року. Експерти також зазначають, що 2020-го ця цифра збільшиться до 84 хвилини на день.
Найактивніші споживачі відео сьогодні живуть у Китаї, де на одного глядача припадає близько 105 хвилин перегляду відеоконтенту на день. На другому місці з мінімальним відривом перебувають глядачі з Росії (102 хвилини на день), на третьому – користувачі з Великої Британії (101 хвилина).
Природно, що зростання активності споживання відео в мережі має мотивувати бренди планувати ТВ і онлайн-відео контент.
«Швидке зростання відеоспоживання робить онлайн-відео найбільш швидко зростаючим рекламним форматом у світі, створюючи нові стратегічні та креативні можливості. Тим брендам, які ще не використовують онлайн-відео у своїх рекламних стратегіях, наста час не просто задуматися про це, а негайно внести цей формат до своїх планів», – заявив голова департаменту прогнозування Zenith і директор Global Intelligence Джонатан Барнард.
Цього року прогноз агентства містить 59 ринків. Під онлайн-відео мається на увазі весь відеоконтент, переглянутий в інтернеті, у тому числі відео на популярних платформах на зразок Hulu, Netflix і YouTube.
За підрахунками Zenith, світові інвестиції в онлайн-відео також продовжують зростати. У 2017 році в цю сферу інвестували $27 млрд, в 2018 році очікується зростання інвестицій в відеорекламу на 19%.