«Операторам мобільних мереж необхідні додаткові частоти для розширення своїх можливостей, що дасть їм змогу впоратися зі зростанням обсягів переданих даних», – каже президент Федерального мережевого агентства Йохен Гоманн.
Зі слІв Гоманна, 5G дасть змогу збільшити швидкість передання даних у мережі та впровадити нові застосунки на кшталт систем реального часу (коли під час обробки інформації система підтримує постійну взаємодію із зовнішнім середовищем).
У BNetzA зазначають, що остаточна версія специфікації для майбутнього аукціону з’явиться вже наприкінці поточного року.
Як повідомляють німецькі ЗМІ, спочатку Німеччина планувала розвивати 5G вже в 2018 році, але довелося почекати через розбіжності, що виникли між міністерством транспорту та Федеральним мережевим агентством. Причиною розбіжностей стали умови допуску до участі в аукціоні.
Уже сьогодні оператори мобільного зв’язку в Німеччині готуються до запуску майбутніх послуг 5G. А німецька компанія Deutsche Telekom на початку травня озвучила плани з установки перших тестових 5G-станцій в центрі Берліна. Таким чином компанія продемонструє на практиці першу в Європі систему зв’язку в стандарті 5G.
Нагадаємо, одними з піонерів 5G-мереж у світі стали найбільші гравці на ринку високих технологій Intel і південнокорейський оператор мобільного зв’язку KT. Вони тестували 5G-мережу на Олімпіаді в Пхенчхані в лютому. ТогдаIntel встановила станції 5G для відстеження лижників по пересіченій місцевості і розгорнула десятки камер всередині льодової арени, зробивши можливою трансляцію Олімпійських ігор у віртуальній реальності.