Про такий намір сам Захур розповів журналістам газети Kyiv Post, яку, до речі, раніше цього року продав одеському бізнесменові Аднану Ківану за $3,5 мільйона.
Закриття найстарішого кінотеатру «Кінопанорама» на вулиці Шота Руставелі, а також іншого кінотеатру – «Україна» на вулиці Городецького, спричинило за собою невдоволення киян, які 2 жовтня разом із українськими кінематографістами вийшли на акцію протесту під КМДА. Обидва кінотеатри існують у Києві вже давно – «Україна» відкрилася в 1964 році, а «Кінопанорама» 1958-му.
Уже в перших числах жовтня прес-служба компанії пана Захура ISTIL Group, яка володіє «Кінопанорамою», повідомила, що будівлю зачинять на капітальний ремонт, дуже обтічно натякнувши, яке майбутнє чекає на кінотеатр.
«Група ISTIL, яка протягом кількох років субсидувала кінопрокат у “Кінопанорамі”, ухвалила рішення про припинення роботи кінотеатру з 1 жовтня 2018 року. Надалі планується проведення тендеру з вибору підрядника для здійснення капітального ремонту будівлі з можливим її перепрофілюванням, що включає можливості кінопрокату», – йдеться в повідомленні.
Водночас Наталія Соболєва, колишній директор «Кінопанорами» заявила, що на місці кінотеатру будуть «орендарі, які-небудь кафе, ресторани, ломбард і ще щось».
Однанак дивує інше – ідея побудувати замість «Кінопанорами» готельний комплекс прийшла власникам, як то кажуть, не вчора. Так, ресурс «Хмарочос» звернув увагу на те, що проект будівництва готельного комплексу на місці старого кінотеатру вже існує, про що свідчать дані сайту компанії «Градобуд».
Нагадаємо, Мохаммад Захур викупив «Кінопанораму» в 2008 році, коли київська влада дозволила приватизацію цього об’єкта.