Видання The Atlantic відоме своїми ліберальними поглядами й анонсована співпраця з Кевіном Вільямсом шокувала багатьох читачів. І обуритися є чому.
Так, у 2014 році Вільямс писав для консервативного видання National Review і називав чорношкірих дітей «приматами» і «масштабною копією Снуп Дога». У тому ж році Вільямс порівняв трансгендерів з лялькою вуду.
Але найвідомішими словами журналіста стала заява, опублікованf в Twitter про те, що жінок, у яких були аборти, слід повісити.
«Я вважаю, що аборти слід розглядати як будь-які інші навмисні вбивства», – пояснив він пізніше.
Голдберг у своєму листі працівникам видання дав зрозуміти, що добре знайомий з роботою Вільямсона і його висловлюваннями.
«Я, напевно, прочитав кілька сотень тисяч його слів», – написав головний редактор The Atlantic.
Рішення Вільямса видалити свій аккаунт у Twitter Голдберг розцінив, як «позитивний розвиток і ознаку зростання». Зі слів Джеффрі, він вирішив дати журналістові другий шанс.
Крім того, Вільямсон часто висловлює свою негативну позицію щодо Дональда Трампа. А оскільки новий рух консерваторів, які виступають проти Трампа, активно набирає обертів в США, то тут бачиться ще й спроба The Atlantic долучитися до нового тренду.