Директор «Медіа Групи Україна» Євген Лященко «вирішив піти з компанії і розвивати кар’єру поза групою», повідомляє прес-служба холдингу. Найближчим часом до обов’язків директора холдингу стане Євген Бондаренко, який раніше обіймав посаду операційного директора у StarLightMedia.
Зміну топ-менеджера коментує голова наглядової ради «Медіа Групи Україна» Олександр Баринов: «”Медіа Група Україна” – унікальний медіахолдинг, який об’єднує активи, що є найкращими у своїх сегментах. Ми вдячні Євгену Лященку за те, що йому вдалося зібрати команду досвідчених, творчих і націлених на перемоги професіоналів. Євген ініціював чимало ефективних змін у холдингу, які сміливо відповідали на виклики ринку та дали нам змогу досягти і втримати лідерські позиції. Визначено масштабні плани розвитку “Медіа Групи Україна” на найближчі роки і, впевнений, що команда здатна їх успішно реалізувати».
Директор «Медіа Групи Україна» Євген Лященко коментує своє звільнення так: «За роки роботи в групі я передусім отримав доказ того, що команду мрії зібрати і згуртувати можливо. А з такою командою можна втілити в життя найсміливіші плани і мрії. “Медіа Група Україна” за роки мого керівництва пережила не один кризовий період, однак кожного разу ми ставали сильнішими та дивували колег, конкурентів і себе, доводячи, що немає нічого неможливого. Вдячний кожному членові команди за те, що були поруч у цей важливий період в моєму житті. Ми змогли багато зробити разом».
Нагадаємо, про звільнення Лященка з МГУ «Телекритика» повідомила 6 травня – рішення було ухвалене Лященком близько 6 місяців тому через втому від роботи в холдингу. 8 травня ми уточнили свою інформацію про звільнення – директор телеканалу «Україна» Вікторія Корогод, яка працювала разом із Лященком, планує обійняти посаду голови «Медіа Групи Україна» після його звільнення. Після виходу першої новини МГУ двічі спростовувала інформацію – на своїй сторінці у Facebook, а також окремо в листі до редакції з вимогою «негайно видалити публікацію».
«Телекритика» намагається з’ясувати зміну позиції Корогод у групі після офіційного звільнення Лященка.
Зазначимо, що у МГУ тепер два топ-менеджери з однаковим ім’ям та прізвищем – Євген Бондаренко. У квітні екс-керівник Академії ДТЕК очолив департамент із управління персоналом МГУ – його ім’я та прізвище збігаються з новим СЕО холдингу. Євген понад 15 років працює у сфері керування персоналом, стояв біля витоків створення найбільшого та найвідомішого в Україні корпоративного університету Академії ДТЕК. Під його керівництвом Академія ДТЕК пройшла шлях від регіонального навчального центру до освітньої платформи для бізнесу всієї країни.
Ліворуч на фото новий СЕО холдингу, праворуч – HR-директор групи:
UPD від 19:00. Голова прес-служби МГУ Олена Шрамко уточнила, що Вікторія Корогод після звільнення Лященка залишається на своїй посаді директора каналу «Україна». Також редакції «Телекритики» вона роз’яснила позицію групи щодо вимог спростування нашої першої публікації про звільнення Євгена Лященка. Група була незгодна тільки з кількома окремими формулюваннями в нашій публікації: «гендиректору МГУ не продовжили контракт», «холдинг може залишити директор каналу “Україна”», «Лященко залишає холдинг у зв’язку з непродовженням контракту. Разом з ним холдинг може залишити директор каналу «Україна» Вікторія Корогод». На уточнювальне запитання «Телекритики», чому МГУ вимагали видалити публікацію з сайту, редакція отримала відповідь, що група вимагала тільки «видалити з веб-сторінки недостовірну інфо» у самій новини.
Вимогу видалити частину публікації редакція «Телекритики» розцінює як спосіб тиску на журналістів і спробу утиску свободи слова. Також варто зазначити, що спочатку наша новина спростовувалася прес-службою холдингу цілком, без зазначення конкретних формулювань.
Редакція «Телекритики» розгляне можливість юридичного захисту своєї ділової репутації.
Фото: МГУ