Замість указу №393, який зрештою затвердила Верховна рада, на сторінках газети опинився більш ранній указ, відкинутий парламентом. На помилку звернув увагу головний редактор «Радіо НВ» Валерій Калниш. «Триває історія з указом президента. Якщо ви відкриєте свіжий номер газети “Урядовий кур’єр” – друкований орган Кабінету міністрів, де публікуються офіційні документи, – то ви побачите указ президента і запроваджене ним рішення РНБО, де, зокрема, він запроваджується на 60 днів», – написав він у своєму Facebook.
Насправді ж напередодні був затверджений указ, згідно з яким воєнний стан запроваджується терміном лише на 30 днів. «До друку здали раніше, ніж було затверджено», – коментують читачі. Інші вказують на те, що РНБО своїм рішенням рекомендував президенту запровадити воєнний стан на 60 днів, і підготовлений відповідно до цієї рекомендації указ якраз і був опублікований. На це автор поста парирував: «Так, це інше рішення, і указ не 393, а 390. Це очевидно. Відкрите питання – навіщо публікувати 390, якщо проголосовані зовсім інші норми, і де фінальний варіант запровадження воєнного стану?»
Ясність внесла віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка в коментарях до запису повідомила: «Помилково опубліковано, відповідальні будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. [Спростування] буде надруковано. Цей указ взагалі скасований. У завтрашньому випуску буде оприлюднено закон і відповідний указ».
Як повідомлялося раніше, група «1+1 медіа» сподівається, що запровадження воєнного стану не вплине на основні права та свободи громадян.