На честь спецвипуску Time, присвяченого дронам, компанія Intel запустила 958 коптерів, які склалися в класичний дизайн журналу з червоним прямокутником і знаменитим шрифтом. Щоб рекурсія була ще вражаючішою, готову композицію також знімав дрон. На обкладинку першого червневого випуску журналу потрапив скріншот з його відеозапису.
Редакція журналу Nataal базується в Лондоні, але присвячений він африканській культури в усіх її проявах. Його творці виступають під стягами афрофутуризму і афропанку; але навіть тим, кому не близька їхня естетика, буде приємно потримати в руках 340-сторінковий глянець. Модель Еммануеля Аджає для обкладинки сфотографувала не менш іншопланетна Крістін-Лі Мулман.
Португальська газета I – informação, черговий випуск якої був присвячений епохальній зустрічі Дональда Трампа з Кім Чен Ином, зобразила обох лідерів у стилі Енді Ворхола. Але ж і правда, політичні ігри в останні роки більше нагадують поп-арт, ніж героїчні полотна в стилі старих майстрів.
Мексиканський гумористичний журнал Chilango названо на честь образливого прізвиська жителів Мехіко, яке вони згодом стали використовувати самі. Chilango одночасно обігрує стереотипи мексиканців про жителів столиці та висвітлює різні сторони національної культури – як можна побачити з цієї обкладинки з «лучадорами», теж не без гумору.
Художник Гаррі Блісс понад 25 років малює обкладинки для New Yorker. Цього разу в його приціл потрапила типова нью-йоркська багатоповерхівка з усім її хаосом і чарівністю. В інтерв’ю для журналу Блісс жартує, що на малюнку мали також бути «квартира з кокаїнової вечіркою, домінатрікс із чоловіком, схожим на Трампа, і повна кімната козлів», але редакція їх не схвалила.
L’Officiel Malaysia для своєї червневої обкладинки не тільки спорудив моделі зачіску в дусі британської нової хвилі, а й покрив її обличчя тонким шаром пилу. Звучить це дивно, але на макрозйомці виглядає неймовірно
.
Forbes вчинив оригінально – на обкладинці випуску «Як я це зробив», присвяченого успішним стартапам (Wikipedia, BlaBlaCar, Neolith, Globatalent та іншим), вміщено не типове глянцеве фото CEO в піджаку, а… кошик, набитий зім’ятими чернетками.
На обкладинці червневого випуску сінгапурського журналу Art Republic – одного з провідних азіатських видань про мистецтво – картина індонезійського художника Геді Махендра Яса «Після втраченого раю №1», де міфологічні та історичні постаті поєднані зі звичайними сценками із сучасного життя.
Медичних журналів у наших добірках ще не було; зате тепер є спецвипуск індійського аналога New Yorker – The Caravan – присвячений здоров’ю. На обкладинці зображений чоловічок, який провалився в яму, вирізану у медичній енциклопедії, – метафора не дуже зрозуміла, але виглядає добре.
На обкладинці New York – купа-мала зірок світового масштабу. Радує, що на знімку обійшлося не лише без картинних поз, а й без зайвих кінцівок. Наповнення випуску теж непогане: наприклад, інтерв’ю з керівництвом Netflix, найцікавіші тези якого ми зібрали окремо.
У червні вийшов перший номер друкованого видання Facebook – щоквартального журналу Grow. Обкладинка, на якій красується один із передовиків сучасної фешн-індустрії, не дуже примітна, але те, що точно таку ж назву має популярний журнал про канабіс, привносить в неї нові смисли.
«Чому ми плачемо?» – такою була тема нового номера Süddeutsche Zeitung. Зокрема, в нього увійшло велике інтерв’ю з ученим і зіркою конференцій TED Едом Вінгерхоцом, присвячене сльозам.
Музичний журнал Revolver вийшов у червні з п’ятьма різними обкладинками, і всі вони присвячені гурту Ghost. Шведським рокерам цього року виповнюється 10 років, тож на таку честь вони заслужили, а вразливим читачам варто порадіти, що «безіменні упирі» (як себе ідентифікують музиканти) принаймні зображені не в повному складі.