Tilda Publishing
RU
Альтернатива супутниковому ТБ:
як працює онлайн-телебачення на прикладі Ланет.TV
Понад 200 телеканалів, висока якість зображення Full HD, до п'яти екранів одночасно, пауза до 2 годин, мультиплатформенність,
простота у користуванні – все це про сервіс інтернет-телебачення Ланет.TV
Як починався Ланет.TV?
Початково це була платформа, на якій абонент провайдера Мережі Ланет міг дивитися телеканали онлайн у рамках пакету послуги кабельного ТБ.
Як сервіс для перегляду телебачення за межами мережі провайдера Ланет.TV набув популярності у період Революції Гідності у 2013 році, транслюючи канали, які активно висвітлювали події Євромайдану. А у березні 2014 року Ланет.TV був першим телевізійним сервісом, який відмовився від трансляції російських телеканалів у зв'язку з їхньою антиукраїнською позицією.
Згодом Ланет.TV запустив платні телеканали, серед яких були як провідні українські, так і західні преміальні.
Як починався Ланет.TV?
Початково це була платформа, на якій абонент провайдера Мережі Ланет міг дивитися телеканали онлайн у рамках пакету послуги кабельного ТБ.
Як сервіс для перегляду телебачення за межами мережі провайдера Ланет.TV набув популярності у період Революції Гідності у 2013 році, транслюючи канали, які активно висвітлювали події Євромайдану. А у березні 2014 року Ланет.TV був першим телевізійним сервісом, який відмовився від трансляції російських телеканалів у зв'язку з їхньою антиукраїнською позицією.
Згодом Ланет.TV запустив платні телеканали, серед яких були як провідні українські, так і західні преміальні.
Онлайн-телебачення – альтернатива супутниковому чи кабельному. Воно має свої переваги: щоб дивитися ТВ-передачі, не потрібно купувати дороге обладнання, обкладати помешкання кабелями. Достатньо лише мати підключення до Інтернету і дивитися ТБ на телевізорі, комп'ютері, планшеті чи смартфоні. Особливо це питання актуальне у зв'язку з відключенням телеканалами безкоштовного супутникового телебачення. Адже власникам тарілок необхідно обрати новий спосіб перегляду улюблених передач, і онлайн ТБ може стати оптимальним рішенням.

«Телекритика» вивчила, у чому переваги онлайн-телебачення Ланет.TV.
Ланет.TV: 200+ телеканалів скрізь, де є Інтернет
Сьогодні Ланет.TV – це понад 200 провідних телеканалів українського та іноземного телебачення, з яких понад 90 каналів у високій якості зображення HD. А простий і зручний інтерфейс та додатковий мультимедійний функціонал роблять перегляд телеконтенту ще цікавішим. І найголовніше – незалежність від погоди та якості сигналу, завдяки чому сервіс дозволяє дивитися ТБ де завгодно й на будь-якому пристрої: вдома, у транспорті чи на природі. Головне – наявність Інтернету від будь-якого провайдера.
На великому екрані та телефоні
Ланет.TV можна дивитися на будь-якому пристрої: через браузер на сайті, Smart TV, в Android-додатку для смартфонів, планшетів, ноутбуків, а також завдяки TV-приставкам – на екранах телевізорів будь-якої моделі. Придбавши приставку Android TV, навіть звичайний телевізор можна перетворити на Smart TV.

Ланет.TV дозволяє швидко перемикати канали без затримок у трансляції.
Чому саме Ланет.TV?
Легко спробувати. На Ланет.TV є безкоштовні телеканали, які можна переглядати, зареєструвавшись у сервісі. Для цього не потрібно викликати майстра, проводити складні налаштування, докуповувати технічні пристрої. Все простіше – заходиш онлайн чи встановлюєш додаток і тестуєш, як працює сервіс.
Гнучка система пакетування. Варіацій того, яку послугу можна обрати, чимало. Всього у Ланет.TV чотири основні пакети: безкоштовний /PROMO (100+ каналів), мінімальний платний /CORE (130+ каналів), розширений /BAZA (180+ каналів) і максимальний /PRIME (200+ каналів). У пакетах /CORE та /BAZA реалізована окрема можливість придбати додатковий тематичний мініпакет, що має HD-версії популярних каналів, без переходу на дорожчий пакет. Крім того, користувачі Ланет.TV можуть замовити мініпакети VIASAT (5 каналів групи) та TV1000 (7 каналів).
Знижки та бонуси. Чим довший обраний період користування, тим більша знижка. Для замовлення доступні пакети на 1, 5, 15, 33, 55 й 99 тижнів. Наприклад, пакет /BAZA на 55 тижнів (понад рік користування послугою!) дозволяє отримати 78% знижки від стандартної ціни.

Також сервіс пропонує користувачам бонусну систему, завдяки якій можна оплачувати до 50% вартості послуги. Бонуси нараховуються як за виконання простих дій у сервісі (заповнення даних профілю, додавання платіжної картки, відповідь на опитування тощо), так і через промокоди.
Відсутність реклами. Ви оплачуєте свою послугу лише за перегляд телебачення. Додаткова реклама відсутня навіть у безкоштовній версії сервісу.
Можливість перегляду на п'яти пристроях одночасно. Дивитися Ланет.TV можна не тільки на домашньому телевізорі чи комп'ютері, а й на гаджетах усюди, де б не знаходився користувач чи члени його сім'ї. Усе це можливо без додаткової плати. У користувачів пакету /PRIME є можливість перегляду на п'яти пристроях одночасно, користувачам пакету /BAZA доступні чотири пристрої, /CORE – три. У безкоштовному пакеті /PROMO можна переглядати контент на двох пристроях одночасно. При цьому у всіх пакетах є можливість замовити екрани додатково (до п'яти).
HD-мовлення. Ланет.TV транслює усі канали лише у високій цифровій якості, при цьому у пакеті /PRIME зараз доступні понад 90 телеканалів у якості HD та Full HD, а у безкоштовному /PROMO – понад 50 каналів у HD-якості.

У сервісі реалізований адаптивний бітрейт. Тобто якщо швидкість інтернет-підключення не дозволяє приймати HD-якість, то автоматично завантажується потік меншої якості, що дозволяє дивитися телебачення навіть за повільної швидкості Інтернету. Для якісного прийому телеканалів досить мати швидкість Інтернету не менше 2,5 Мбіт/с, а для прийому HD каналів – не менше 10 Мбіт/с.
Гнучка ТВ-програма. Користувачам сервісу доступна телепрограма (EPG) усіх телеканалів до двох тижнів. На відміну від інших сервісів, Ланет.TV дозволяє фільтрувати список програм, додавати їх в обране, помічати програми та переміщувати їх у закладки.
Пауза до двох годин. Ланет.TV пропонує найдовшу ТВ-паузу порівняно з іншими сервісами онлайн-телебачення – до двох годин.

У будь-який момент користувач може відмотати прямий стрім телеканалу на декілька годин. Тривалість паузи залежить від підписки, яку оформив користувач. Максимальна – до двох годин у пакеті /PRIME. У пакеті /PROMO – 15 хвилин, у /CORE – 30 хвилин, у /BAZA – одна година.

Головне, що ТВ-пауза не прив'язана до часу, коли користувач увімкнув телевізор. Цю функцію можна використовувати відразу, вона є на всіх телеканалах, зокрема й на безкоштовних.

Батьківський контроль. Функція батьківського контролю дозволяє редагувати список доступних для перегляду телеканалів у разі користування сервісом Ланет.TV дітьми. Також є опція регулювання днів та годин перегляду.
Трансляція транспортних розв'язок Києва. Користувачі Ланет.TV можуть переглядати канали з трансляцією найпопулярніших транспортних розв'язок Києва. Щоб дивитися такі Full HD-трансляції стрімів з вебкамер, користувачу потрібно лише застосувати фільтр «Камери» у категорії «Канали». Кількість таких камер у Києві регулярно збільшується, а нещодавно сервіс розпочав онлайн-трансляцію з панорамою Кам'янець-Подільської фортеці.

Контакт-центр 24/7.
Сервіс надає цілодобову телефонну підтримку, через яку користувач може поспілкуватися з оператором з технічної підтримки. Також є окрема чат-підтримка, доступна за лінком chat.lanet.tv. Окрім спілкування з операторами, користувачі можуть спілкуватися між собою у групах для загальних обговорень. Також сервіс веде комунікацію з користувачами через сторінки у Facebook та Instagram.
Як стати користувачем Ланет.TV?
1. Авторизація й ознайомлення. При переході на сайт lanet.tv чи запуску додатка вам запропонують пройти авторизацію. Зареєструватись можна за допомогою облікового запису Google, Facebook-акаунту або облікового запису абонента Мережі Ланет (якщо ви вже користуєтесь послугами провайдера).

Після авторизації ви отримаєте доступ до загальних налаштувань, що дозволяють персоналізувати додаток (змінити мову, розмір інтерфейсу, якість відео, пріоритет мереж тощо). У меню ліворуч доступний список каналів, фільтр за назвою, жанрами, подіями. Праворуч доступне меню з вибором ТВ-пакетів, рахунок (особовий та бонусний) та додаткові функції (батьківський контроль, ваші досягнення та інші).

Ви можете переглядати канали у безкоштовному пакеті /PROMO або ж оформити підписку на один із платних пакетів і здійснити оплату відповідно до обраного періоду.

2. Оплата в один клік. Заплатити за послугу Ланет.TV дуже просто: у сервіс інтегровані інтерфейси для оплати онлайн в один клік. Усього доступні декілька способів оплати: через гаманець Masterpass, за допомогою «Приват 24», а також GPay. Віднедавна оплатити послуги Ланет.TV можна через платіжні термінали IBOX та EasySoft.
Сьогодні доступ до Інтернету мають понад 70% українців, тож не дивно, що онлайн-телебачення стає усе більш популярним. Завдяки легкій реєстрації та простоті налаштування і користування, Ланет.TV знаходить усе більше прихильників. Активно розвиваючись і покращуючи інтерактивну складову, сервісу вдається щорічно збільшувати аудиторію втричі. Наразі компанія продовжує роботу над вдосконаленням чинного функціоналу та додаванням нового. Наприклад, у майбутньому сервіс пропонуватиме послугу «користувацького» телеканалу, складену індивідуально з обраних у телепрограмі передач.

Ознайомитися із сервісом Ланет.TV можна у веб-версії чи завантаживши Android-додаток за цим посиланням.
.